Ubuntu Türkiye E-dergisi SUDO’da yazar olmak istemez misiniz?

İstersiniz diye düşündük. E-Dergimiz SUDO sizlerle değişiyor, gelişiyor ve daha da güzelleşiyor. Sizlere sizlerle daha güzel bir e-dergi sunabilmek için kurduğumuz dergi yapımız ve nasıl katılım yapabileceğinizi anlatmak için bu başlığı açtık.

Ubuntu Türkiye e-dergisi SUDO bundan sonra iki farklı katılım ile yayım çalışmalarına devam edecektir. Bunlardan birincisi Dergi Yazarı olarak Ubuntu başta olmak üzere Özgür Yazılımlar hakkında makale, inceleme ve köşe yazıları gibi diledikleri içeriği oluşturarak bizimle paylaşan Yazarlarımız; diğeri ise Dergi içerik, yayım ve işleyişinden sorumlu olan Dergi Tayfası.

SUDO’da Dergi Yazarı Olmak

Artık dergimizde yazar olmanız bize yapacağınız kısa bir başvurudan fazlası değil.

Dergimizde yazar olabilmek için sizden tek beklediğimiz her ay bir tane Ubuntu veya Özgür Yazılımların tema olduğu makale veya incelemenizi bizimle paylaşmanız.

Dergi Yazarımız olmanız ile SUDO ekibinin bir parçası olarak birlikte keyifli bir dergi yayım sürecinde çalışma imkanımız olacak ve beklentilerinizi daha da arttıracak bir SUDO ortaya koyabilme şansını yakalayacağız.

Sizlerden SUDO için özel hayatınızda geniş bir zaman ayırmanızı veya sürekli çevrimiçi olmanızı beklemiyoruz. Sizden tek beklediğimiz her ay özenli ve doğru bir Türkçe ile hazırlanmış sizin yazarken heyecan duyduğunuz gibi okuyucularımızında okurken heyecan duyacağı yazılar hazırlamanızdır.

Başvurmak için Buraya Tıklayarak açılan  formu Şuradaki Katılım Şartlarını dikkate alarak doldurmanız yeterlidir. Tayfa üyelerimiz en kısa sürede size e-posta adresiniz ile ulaşacak ve ardından kısa bir görüşmeye takriben aramızda olacaksınız. Hepsi bu kadar basit

Peki, SUDO Dergi Tayfasına Nasıl Dahil Olunur?

Dergi Tayfasına dahil olmaya giden yol öncelikle iyi bir Dergi Yazarı olabilmekten geçiyor. Dergi yazarımız olarak eğer SUDO için daha fazla zaman ve fikir üretmek istemeye başlarsanız ve sizden beklediğimiz biraz daha özen için hazırlanmış bir takım koşullarımızı kabul ettiğiniz taktirde seve seve bizim Tayfa olarak da bir parçamız olabilirsiniz.

Daha öğretici, daha keyifli ve daha da sizden bir e-dergi için tüm üyelerimizi sorumluluk yükü duymadığınız keyifli bir projeye, aramıza katılmaya davet ediyoruz.

Ubuntu Türkiye E-Dergisi SUDO Tayfası